ASUS RS521A-E12-RS24U Socket SP5 Rack (2U) Černá, Stříbrná
Kód: PLSASURAC0143
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ procesoru
AMD
Zabudovaný procesor
Ne
Patice procesoru
Socket SP5
Výrobce procesoru
AMD
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Počet podporovaných procesorů
1
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Intel® I350-AM2
Úložná média
Počet 2.5" pozic
26
Podporovaná rozhraní úložiště
Serial Attached SCSI (SAS), SATA, M.2
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Podporovaná velikost úložných jednotek
2.5
Počet podporovaných úložných jednotek
26
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Příkon
Napájecí zdroj
2000 W
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Vzhled
LED indikátory
Ano
Typ skříně
Rack (2U)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
840 mm
Výška
88,1 mm
Hloubka
449 mm
Hmotnost
19,1 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
26,6 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet VGA portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Paměť
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
5200
Počet DIMM slotů
24
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x8
1
Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x)
2
Počet slotů M.2 (M)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 32.47 kg |
| EAN: | 4711387866177 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 1105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
