ASUS ROG Loki SFX-L 750W Platinum napájecí zdroj 20+4 pin ATX Černá, Stříbrná
Kód: ZDLASUOBU0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,8 A
Maximální výstupní proud (+12 V)
62,5 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Kombinovaný výkon (+5 V)
110 W
Kombinovaný výkon (-12 V)
9,6 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
110 W
Celkový příkon
750 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
750 W
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Průměr větráku
12 cm
Osvětlení
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
125 mm
Hmotnost
1,81 kg
Hloubka
125 mm
Výška
63,5 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
190 mm
Hmotnost včetně balení
2,5 kg
Výška balení
100 mm
Šířka balení
285 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Počet napájecích konektorů SATA
6
PCI Express napájecí konektor (8pin)
3
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Typ kabeláže
Plně modulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
4
Výkon
Tichý režim
Ano
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Platinum
Formát PSU
SFX-L
Podporované formáty základní desky
ATX
Účel
PC
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 2.565 kg |
| EAN: | 4711081722915 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
| Certifikace: | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
