ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum napájecí zdroj 24-pin ATX Černá, Stříbrná
Kód: ZDLASUOBU0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Kombinovaný výkon (-12 V)
9,6 W
Celkový příkon
1000 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Kombinovaný výkon (+12 V)
1000 W
Kombinovaný výkon (+5 V)
110 W
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,8 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Maximální výstupní proud (+12 V)
83,3 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
110 W
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Barva
Stříbrná
Osvětlení
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
12 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
125 mm
Výška
63,5 mm
Hmotnost
1,83 kg
Šířka
125 mm
Údaje o balení
Šířka balení
285 mm
Hmotnost včetně balení
2,52 kg
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
190 mm
Výška balení
100 mm
Možnosti připojení
PCI Express napájecí konektor (8pin)
3
Počet napájecích konektorů SATA
6
Typ kabeláže
Plně modulární
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
4
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků)
1
Výkon
Podporované formáty základní desky
ATX
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Platinum
Formát PSU
SFX-L
Tichý režim
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 4711081721901 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
| Certifikace: | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
