ASUS RAID PIKE II 3108-8i-240PD/2G 90SC07P0-M0UAY0
Kód: KDSASURAI0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
68,8 mm
Šířka
167,6 mm
Možnosti připojení
Podporovaná rozhraní úložiště
Serial ATA III
Rozhraní
PCI Express
Verze PCI Express slotů
3.0
Vnitřní mini-SAS porty
2
Výkon
Úrovně RAID
0
Rychlost přenosu dat
12 Gbit/s
Čipset
LSI SAS 3108
Vnitřní paměť
2000 MB
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Bezpečnostní upozornění
Varování
Není dovoleno měnit konfiguraci zařízení při zapnutém napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.485 kg |
| EAN: | 4712900130263 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
