ASUS ProArt PA602 Wood Edition – Metal Panel Midi Tower Černá
Kód: OBUASUOBU0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Počet podporovaných pevných disků
8
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Protiprachový filtr
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Model
PC
Tlačítko reset
Ano
Vhodné pro
Domov/kancelář
Maximální délka grafické karty
45 cm
Maximální délka PSU
19 cm
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Maximální výška CPU chladiče
19 cm
Počet 2.5" pozic
4
Počet 3,5" pozic
4
Barva
Černá
Formát
Midi Tower
Hmotnost a rozměry
Výška
560 mm
Hloubka
593 mm
Šířka
245 mm
Hmotnost
15,8 kg
Údaje o balení
Šířka balení
735 mm
Výška balení
670 mm
Hmotnost včetně balení
18,8 kg
Hloubka balení
370 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB typu C
1
Chlazení
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
2
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Podporované průměry předních ventilátorů
200 mm
Instalované přední ventilátory
2x 200 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Ovládání rychlosti ventilátoru
Ano
Podporované velikosti horních chladičů
120
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 18.76 kg |
| EAN: | 4711387664469 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 655 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 720 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
