ASUS Prime -RX9070-O16G-EVO AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0465
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
AMD
Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování)
2610 MHz
Typ
Radeon RX 9070
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2140 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
Proudové procesory
3584
CUDA
Ne
Rychlost přetaktování procesoru
2590 MHz
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Minimální systémové napájení
650 W
Vzhled
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet slotů
2,5
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Připraveno pro SFF
Ano
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
126 mm
Hloubka
50 mm
Délka
304 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1a
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
256 bit
Paměť grafické karty
16 GB
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze HDCP
2.3
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 4711636204101 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
