ASUS Prime -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0909
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA jádra
6144
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ano
Rychlost přetaktování procesoru
2557 MHz
Typ
GeForce RTX 5070
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2587 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 16-pin
Minimální systémové napájení
750 W
Vzhled
Připraveno pro SFF
Ano
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Počet slotů
2,5
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,02 kg
Délka
304 mm
Výška
126 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
405 mm
Hloubka balení
233 mm
Hmotnost včetně balení
1,67 kg
Výška balení
88,5 mm
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze HDMI
2.1b
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
12 GB
Paměťová sběrnice
192 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Výkon NPU až
988 TOPs
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
NVIDIA Ansel
Ano
Verze DirectX
12 Ultimate
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 4711387837825 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
