ASUS Prime Radeon RX 9060 XT O16G AMD 16 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0461
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
3310 MHz
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální počet displejů na videokartu
3
Typ
Radeon RX 9060 XT
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
CUDA
Ne
Rodina grafického procesoru
AMD
Proudové procesory
2048
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2,5
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Hmotnost a rozměry
Délka
304 mm
Hmotnost
871 g
Výška
126 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Šířka balení
405 mm
Hloubka balení
233 mm
Výška balení
88,5 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,49 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
2
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1a
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
128 bit
Šířka pásma paměti (max)
20 GB/s
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Verze OpenGL
4.6
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
Ne
Verze HDCP
2.3
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.495 kg |
| EAN: | 4711387994214 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
