ASUS Prime LC 360 ARGB White Edition Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá 1 kusů
Kód: CHLASUZEW0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Bílá
Materiál vodního bloku
Měď
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Osvětlovací LED
Ano
Materiál chladiče
Hliník
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
448 mm
Šířka chladiče
39,4 cm
Délka trubic
40 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Hmotnost
1,1 kg
Výška balení
137 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
360 x 123 x 25 mm
Výška vodního bloku
6,85 cm
Hmotnost včetně balení
2,1 kg
Hloubka balení
210 mm
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka vodního bloku
6,51 cm
Hloubka vodního bloku
6,06 cm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1200 (Socket H5)
Statický tlak ventilátoru
3,2 mmH2O
Pokoj
Procesor
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost ventilátoru (max)
2200 ot/min
Počet kusů v balení
1 kusů
Maximální proud vzduchu
75,7 cfm
Hlučnost (vysoká rychlost)
34 dB
Průměr větráku
12 cm
Hladina hluku
34 sonů
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Montážní sada
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 4711387861509 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
