ASUS Prime LC 360 ARGB LCD Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá
Kód: CHLASUZEW0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud čerpadla
1100 mA
Napětí čerpadla
12 V
Spotřeba pumpy
4,3 W
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Materiál chladiče
Hliník
Typ displeje
LCD
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ano
Barva podsvětlení
Více
Materiál vodního bloku
Měď
Hmotnost a rozměry
Hloubka chladiče
12 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka balení
240 mm
Výška balení
148 mm
Délka trubic
40 cm
Hmotnost
900 g
Šířka chladiče
39,4 cm
Hloubka vodního bloku
9,14 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Výška vodního bloku
6,23 cm
Šířka vodního bloku
9,14 cm
Šířka balení
490 mm
Hmotnost včetně balení
2,05 kg
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Průtok vzduchu
77.22 CFM
Hlučnost
36,5 dB
Výkon
Průměr větráku
12 cm
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Podporované patice procesorů
LGA 1700
Otáčky motoru čerpadla (min)
800 ot/min
Pokoj
Procesor
Otáčky motoru čerpadla (max)
3600 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
800 ot/min
Statický tlak ventilátoru
5,48 mmH2O
Rychlost ventilátoru (max)
2500 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Dodávané adaptéry
USB typu C
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 4711387624630 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
