ASUS PRIME B550M-A Socket AM4 Micro ATX AMD B550
Kód: PLYASUAM40045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
3rd Generation AMD Ryzen™ 7
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Socket AM4
Počítačová síť
Řadič LAN
Realtek 8111H
Bluetooth
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Verze Bluetooth
5.1
Vlastnosti
Čipset základní desky
AMD B550
Řada čipsetu základní desky
AMD
Typ základní desky
Micro ATX
Paměť
Podporované frekvence paměti
3200 MHz
Typ paměťových slotů
DIMM
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Podporované typy paměti
DDR4-SDRAM
Počet paměťových slotů
4
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Počet SATA konektorů
4
Konektory USB 2.0
2
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet DVI-D portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet HDMI portů
1
Počet portů PS/2
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4718017755528 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 57 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
