ASUS PRIME AP303 Mesh Midi Tower Bílá
Kód: OBUASUOBU0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Formát
Midi Tower
Barva
Bílá
Vhodné pro
Hraní
Počet 2.5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Maximální délka grafické karty
36 cm
Maximální délka PSU
18 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Model
PC
Počet 3,5" pozic
1
Počet expanzních slotů
7
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,8 kg
Hloubka
485 mm
Výška
425 mm
Šířka
215 mm
Údaje o balení
Šířka balení
285 mm
Hmotnost včetně balení
8,1 kg
Výška balení
465 mm
Hloubka balení
571 mm
Další charakteristiky
Hlasitost
44 l
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Chlazení
Podporované velikosti horních chladičů
240 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 8.13 kg |
| EAN: | 4711636165150 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
