ASUS IPMI EXPANSION CARD-SI karta/adaptér rozhraní Interní RJ-45, VGA
Kód: OIAASUAKC0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Stříbrná
Interní
Ano
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Rozhraní
PCIe
Výstupní rozhraní
VGA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4711081525592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
