ASUS GT730-SL-2GD5-BRK NVIDIA GeForce GT 730 2 GB GDDR5
Kód: VGAASUNVD0456
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
902 MHz
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
CUDA jádra
384
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce GT 730
Vzhled
Typ chlazení
Pasivní
Hmotnost a rozměry
Šířka
165 mm
Hloubka
69 mm
Výška
39 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 Enterprise x64
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet DVI-D portů
1
Rozhraní
PCI Express 2.0
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměť grafické karty
2 GB
Frekvence paměti
5010 MHz
Paměťová sběrnice
64 bit
Výkon
Verze OpenGL
4.4
PhysX
Ano
Verze DirectX
11
Dvojité DVI
Ano
HDCP
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.494 kg |
| EAN: | 4716659990390 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
