ASUS GT1030-2G-BRK NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB GDDR5
Kód: VGAASUNVD0523
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1266 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Typ
GeForce GT 1030
FireStream
Ne
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
384
Rychlost přetaktování procesoru
1506 MHz
CUDA
Ano
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Modrá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka
69 mm
Hloubka
169 mm
Výška
21 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Návod k obsluze
Ano
Dodávané ovladače
Ano
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Paměť
Frekvence paměti
6008 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměťová sběrnice
64 bit
Paměť grafické karty
2 GB
Výkon
Full HD
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12.0
Verze OpenGL
4.5
PhysX
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.385 kg |
| EAN: | 4712900910223 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Přibalený software: | ASUS GPU Tweak |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
