ASUS ESC8000A-E13P
Kód: PLSASURAC0140
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Zabudovaný procesor
Ano
Počet podporovaných procesorů
2
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Úložná média
Počet podporovaných úložných jednotek
10
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Podporovaná velikost úložných jednotek
2.5
Příkon
Počet primárních napájecích zdrojů
4
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Napájecí zdroj
3200 W
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Vzhled
Typ skříně
Rack (4U)
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
42 kg
Šířka
800 mm
Výška
175 mm
Hloubka
440 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
44,3 kg
Možnosti připojení
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Paměť
podporované kapacity modulů DIMM
128GB
Počet DIMM slotů
24
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může obsahovat zdraví škodlivé složky, při manipulaci s ním buďte opatrní.
Rozšiřující sloty
Počet slotů M.2 (M)
2
Sloty PCI Express x16
14
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 63.4 kg |
| EAN: | 4711387891681 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 1100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
