Asus ESC8000A-E12P-SKU4/10G/3K
Kód: PLSASURAC0149
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Počet podporovaných procesorů
2
Zabudovaný procesor
Ne
Patice procesoru
LGA 6096
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Vlastnosti
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Úložná média
Počet podporovaných úložných jednotek
8
Hot-swap šachty
Ano
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Napájecí zdroj
3000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Typ skříně
Rack (4U)
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hloubka
440 mm
Výška
174,5 mm
Šířka
800 mm
Hmotnost
27 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
52 kg
Možnosti připojení
Počet VGA portů
1
Počet COM portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Port Management LAN
Ano, 1
Paměť
Počet DIMM slotů
24
podporované kapacity modulů DIMM
64GB
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
4400
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 53.65 kg |
| EAN: | 4711387112724 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 1110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
