ASUS Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0453
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
AMD
Typ
Radeon RX 7600
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Proudové procesory
2048
CUDA
Ne
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2280 MHz
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
2695 MHz
Rychlost procesoru s boostem (režim přetaktování)
2715 MHz
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2,5
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Hmotnost a rozměry
Délka
229 mm
Hmotnost
703 g
Výška
123 mm
Hloubka
49 mm
Údaje o balení
Výška balení
66 mm
Hmotnost včetně balení
1,16 kg
Hloubka balení
217 mm
Šířka balení
364 mm
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 4.0
Verze HDMI
2.1
Verze DisplayPortu
1.4a
Paměť
Rychlost přenosu dat
18 Gbit/s
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
Verze DirectX
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.165 kg |
| EAN: | 4711387779392 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
