ASUS A31 Plus TG ARGB WHITE Midi Tower Bílá
Kód: OBUASUOBU0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Formát
Midi Tower
Model
PC
Podporované formáty základní desky
Mini-ITX
Boční okno
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Počet 3,5" pozic
2
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Osvětlení
Ano
Barva
Bílá
Počet expanzních slotů
7
Maximální délka PSU
20 cm
Počet interních 3,5" pozic
2
Maximální délka grafické karty
38 cm
Vylepšená správa kabelů
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,1 kg
Šířka
238 mm
Výška
435 mm
Hloubka
511 mm
Údaje o balení
Šířka balení
290 mm
Hmotnost včetně balení
10,1 kg
Hloubka balení
566 mm
Výška balení
493 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti horních chladičů
140
Zadní radiátor instalován
Ne
Nainstalovaný vrchní chladič
Ne
Instalované boční ventilátory
3x 120 mm
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Nainstalovaný přední chladič
Ne
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 4711387808863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
