ASUS A31 Plus TG ARGB BLACK Midi Tower Černá
Kód: OBUASUOBU0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Počet 3,5" pozic
2
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Vylepšená správa kabelů
Ano
Barva
Černá
Maximální délka grafické karty
38 cm
Model
PC
Osvětlení
Ano
Barva podsvětlení
Více
Počet 2.5" pozic
2
Formát
Midi Tower
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Boční okno
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Maximální délka PSU
20 cm
Tlačítko zap/vyp
Ano
Počet expanzních slotů
7
Hmotnost a rozměry
Šířka
238 mm
Hmotnost
9,1 kg
Hloubka
511 mm
Výška
435 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Chlazení
Podporované velikosti horních chladičů
120
Nainstalovaný přední chladič
Ne
Zadní radiátor instalován
Ne
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Nainstalovaný vrchní chladič
Ne
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Instalované boční ventilátory
3x 120 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 4711387808856 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 530 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
