ASUS 90SF0251-M004X0 barebone server Intel C741 Rack (2U) Černá, Ocel
Kód: PLSASURAC0099
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ procesoru
Intel® Xeon® Scalable
Výrobce procesoru
Intel
Čipset základní desky
Intel C741
Zabudovaný procesor
Ne
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Řadič LAN
Intel® I350
Připojení na síť Ethernet
Ano
Vlastnosti
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Integrované BMC s IPMI
Ano
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Úložná média
Počet 2.5" pozic
2
Podporovaná rozhraní úložiště
SATA, Serial Attached SCSI (SAS)
Počet podporovaných úložných jednotek
6
Počet 3,5" pozic
4
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Příkon
Podpora redundantního napájení (RPS)
Ano
Napájecí zdroj
2200 W
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Maximální počet redundantních zdrojů
2
Vzhled
LED indikátory
Ano
Typ skříně
Rack (2U)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
88,9 mm
Hmotnost
26 kg
Hloubka
800 mm
Šířka
439,5 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
36,8 kg
Možnosti připojení
Počet VGA portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
6
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Paměť
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet DIMM slotů
16
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Rozšiřující sloty
Verze PCI Express slotů
5.0
Sloty PCI Express x16
14
Sloty PCI Express x8
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 32.86 kg |
| EAN: | 4711387029756 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 1105 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows Server RedHat® Enterprise Linux SuSE® Linux Enterprise Server CentOS Ubuntu Vmware |
| Certifikace: | BSMI, CE, RCM, FCC(Class A) |
| Přibalený software: | ASUS Control Center ASUS ASMB11-iKVM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
