Asrock Phantom Gaming PG-1000G napájecí zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLASROBU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Celkový příkon
750 W
Prvky ochrany napájení
Přepětí
Vzhled
Vypínač ventilátoru
Ano
Barva
Černá
Průměr větráku
13,5 cm
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Bezpečnostní spínač
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
150 mm
Možnosti připojení
Délka napájecího kabelu pro CPU
65 cm
Délka napájecího kabelu SATA
100
Délka napájecího kabelu pro PCI Express
67,5 cm
Délka napájecího kabelu základní desky
60 cm
Počet konektorů EPS
2
Typ kabeláže
Plně modulární
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Počet napájecích konektorů SATA
9
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
5
Výkon
Typ ložiska
FDB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
100000 h
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
ATX verze
3.1
Formát PSU
ATX
Účel
PC
Obsah balení
Dodávané kabely
Procesor, PATA, PCIe, Peripheral (Molex), Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 3.566 kg |
| EAN: | 4710483948565 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 320 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
