Asrock Challenger Intel Arc B570 10GB OC GDDR6
Kód: VGAASRINT0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
Arc B570
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rodina grafického procesoru
Intel
CUDA
Ne
Takt procesoru
2600 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Pozice napájecího zdroje
Vršek
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
600 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
Asrock Striped Axial Fan
Barva podsvětlení
Více
Počet slotů
2
Typ chlazení
Aktivní
Osvětlení
Ano
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
132 mm
Hmotnost
720 g
Hloubka
41 mm
Délka
249 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Verze HDMI
2.1a
Paměť
Paměťová sběrnice
160 bit
Paměť grafické karty
10 GB
Rychlost přenosu dat
19 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Motory Intel® Xe Matrix Extensions (Intel® XMX)
144
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 4711581490048 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 217 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 64 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
