Asrock Challenger 90-GA41ZZ-00UANF grafická karta AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6
Kód: VGAASRATI0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
2695 MHz
CUDA
Ne
Typ
Radeon RX 7600
Maximální počet displejů na videokartu
4
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
1770 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2280 MHz
Proudové procesory
2048
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hloubka
131,8 mm
Výška
40,3 mm
Šířka
269,2 mm
Hmotnost
640 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1
Rozhraní
PCI Express x8 4.0
Verze DisplayPortu
1.4a
Počet HDMI portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Rychlost přenosu dat
18 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Výkon
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 4710483942037 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 368 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
