Asrock A520M-ITX/ac Socket AM4 micro ATX
Kód: PLYASRAM40058
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
2nd Generation AMD Ryzen™ 7
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Socket AM4
Počítačová síť
Wake-on-LAN ready
Ano
Řadič LAN
Realtek RTL8111H
Verze Bluetooth
4.2
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Bluetooth
Ano
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Vlastnosti
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Řada čipsetu základní desky
AMD
Typ základní desky
Micro ATX
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Hloubka
201 mm
Paměť
Typ paměťových slotů
DIMM
Podporované frekvence paměti
4333
Počet paměťových slotů
2
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Podporované typy paměti
DDR4-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
64 GB
Grafika
Rodina grafické karty
AMD
Grafická karta
Radeon Vega
Obsah balení
Dodávané kabely
SATA
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah vody a zdrojů vlhkosti.
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, Serial ATA III
Počet podporovaných pevných disků
5
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Počet COM konektorů
1
Konektory USB 2.0
2
Audiokonektor na předním panelu
Ano
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Počet konektorů pro ventilátory
2
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet portů PS/2
1
Počet HDMI portů
1
Počet portů USB 2.0
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet VGA portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 4710483932045 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
