Arturia MiniLab 3 - MIDI kontrolní klávesnice, černá
Kód: IKLAR8MID0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
USB
Klávesnice
Typ ovládání
Otočné
Počet kláves na klávesnici
25
Počet kláves MIDI-klávesnice
25 klíče/klíčů
Podsvícená tlačítka
Ano
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Hmotnost a rozměry
Šířka
355 mm
Výška
50 mm
Hloubka
220 mm
Hmotnost
1,5 kg
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.13 High Sierra
Technické údaje
Barva
Černá
Zvukové efekty
Sbor
Software
Zahrnutý software
Ableton Live Lite
Možnosti připojení
MIDI výstup
Ano
Rozhraní
USB
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 3760033531779 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 272 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
