ART AR-24 152,4 cm (60") Černá
Kód: RTVARRULP0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Hmotnost a rozměry
Hloubka
115 mm
Výška
480 mm
Šířka
770 mm
Další charakteristiky
Barva
Ne
Typ ovládání
Otočné
Kombatibilní obrazovková velikost
812,8 - 1524 mm (32 - 60")
Rozměry (ŠxHxV)
770 x 115 x 480 mm
Ergonomie
Vzdálenost od zdi (max)
51,5 cm
Rozsah otáčení
-90 - 90°
Úhel náklonu
-15 - 15°
Vzdálenost od zdi (min)
11,5 cm
Uchycení
Minimální velikost obrazovky
81,3 cm (32")
Maximální nosnost
80 kg
Maximální velikost obrazovky
152,4 cm (60")
Způsob uchycení
Zeď
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.74 kg |
| EAN: | 5907078655369 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 850 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
