APNX C1-WT-V1 ARGB
Kód: OBUAEROBU0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Kombo HDD/SDD rám
Ano
Vzhled
Osvětlení
Ano
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Maximální délka grafické karty
39,5 cm
Počet 3,5" pozic
3
Počet expanzních slotů
7
Maximální výška CPU chladiče
16,6 cm
Boční okno
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Materiál
Plast
Tlačítko zap/vyp
Ano
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Maximální délka PSU
27 cm
Barva podsvětlení
Více
Model
PC
Vhodné pro
Hraní
Formát
Midi Tower
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Výška
502 mm
Hloubka
464 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Audio vstup/výstup
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Chlazení
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Instalované boční ventilátory
Ne
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.61 kg |
| EAN: | 4711099474318 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 555 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
