APNX C1-BK-V1 ARGB
Kód: OBUAEROBU0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Kombo HDD/SDD rám
Ano
Vzhled
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Tlačítko reset
Ano
Počet 3,5" pozic
3
Materiál
Kov
Počet expanzních slotů
7
LED indikátory
Ano
Vhodné pro
Hraní
Osvětlení
Ano
Počet 2.5" pozic
3
Barva
Černá
Model
PC
Formát
Midi Tower
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,6 cm
Boční okno
Ano
Maximální délka PSU
27 cm
Maximální délka grafické karty
39,5 cm
Barva podsvětlení
Více
Protiprachový filtr
Ano
Umístění osvětlení
Interní ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Hloubka
464 mm
Výška
502 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Audio vstup/výstup
Ano
Chlazení
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Instalované boční ventilátory
Ne
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Podporované průměry bočních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem.
Napájení
Pozice napájecího zdroje
Spodek
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 4711099474301 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 560 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
