ANIMAL ISLAND Brilliant beef - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPANLKAS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezlepkový
Ano
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
16%
Hrubý popel
7,5%
Bílkoviny
36%
Obsažená vlhkost
9%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 5904905080349 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
