ANIMAL ISLAND Adult Medium Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPANLKAS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Specifické potřeby zvířete
Alergický
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Losos
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,5%
Hrubá vláknina
3,5%
Bílkoviny
32%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.198 kg |
| EAN: | 5904905080318 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
