Amica AMGF20E1GB mikrovlnná trouba Pracovní deska Mikrovlnná trouba s grilem 20 l 700 W Černá
Kód: AGDAMIKMW0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výkon grilu
900 W
Funkce hodin
Ano
Systém otevírání dvířek
Zatlačení
Vestavěný displej
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Otočný talíř
Ano
Uchycení dveří
Levý
Materiál dvířek
Sklo
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Typ hodin
Elektronický
Barva dveří
Černá
Doba časovače
95 min
Vnitřní kapacita
20 l
Vyjímatelný gril
Ano
Barva
Černá
Typ produktu
Mikrovlnná trouba s grilem
Materiál interiéru
Nerezová ocel
Velikost otočného talíře
2,45 cm
Výkon trouby
700 W
Hodiny
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Počet stupňů výkonu
5
Typ časovače
Digitální
Umístění přístroje
Pracovní deska
Časovač odloženého startu
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
26,2 mm
Šířka
45,2 mm
Hloubka
33,3 mm
Funkce a programy vaření
Automatické rozmrazování
Ano
Funkce grilování
Ano
Gril
Ano
Počet varných programů
9
Funkce tepla
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 5906006031268 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
