ALANTEC U/UTP cat.6 PE 4x2x23AWG 305m EXTERNÍ SUCHÝ kabel
Kód: KGWAANSIC0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Třída kabelu
E
Délka kabelu
305 m
Frekvence pohybové interpolace
250 MHz
Standardní kabel
Cat6
Barva kabelu
Černá
Materiál izolační vrstvy
Polyetylen (PE)
AWG (velikost drátu)
23
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
20 kg
Vnější průměr
6,3 mm
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-15 - 50 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.645 kg |
| EAN: | 5901738553637 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 225 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
