Alantec KIU6OUTZ305 síťový kabel 305 m Cat6 U/UTP (UTP) Černá
Kód: KGWAANSIC0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Standardní kabel
Cat6
Barva kabelu
Černá
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Délka kabelu
305 m
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
3,6 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 60 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 5901738553644 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
