Alantec KIU5STR305 síťový kabel Šedá 305 m Cat5e U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Standardní kabel
Cat5e
Třída kabelu
D
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Délka kabelu
305 m
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
4,8 mm
Hmotnost
33 kg
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
0 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 5901738551343 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
