Alantec KIF5OUT305 síťový kabel Černá 305 m Cat5e F/UTP (FTP)
Kód: SIEAANKAB0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
305 m
Krytka konektoru
Ano
Materiál izolační vrstvy
Polyetylen (PE)
Typ vodiče
Lanované
Barva
Černá
Stínění kabelu
F/UTP (FTP)
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
Standardní kabel
Cat5e
Třída kabelu
D
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
6,4 mm
Hmotnost
43 kg
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 5901738551206 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
