ALANTEC F/UTP cat.6 PE 4x2x23AWG 305m EXTERNÍ SUCHÝ kabel
Kód: KGWAANSIC0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Síťové standardy
IEEE 802.3at
AWG (velikost drátu)
23
Povrchová úprava konektoru
Měď
Materiál izolační vrstvy
Polyetylen (PE)
Délka kabelu
305 m
Stínění kabelu
F/UTP (FTP)
Barva kabelu
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
15 kg
Vnější průměr
7,3 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-40 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 18.88 kg |
| EAN: | 5901738555464 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Standardní kabel: | Cat.6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
