Akumulátorový vysavač s funkcí mopu Taurus Homeland Ultimate Digital Wash
Kód: AGDTAUODK0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální otáčky
90000 ot/min
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
70 min
Doba nabíjení
4 h
Sací výkon
277 ppm
Maximální příkon
415 W
Napětí baterie
33,6 V
Vzhled
Montovatelné na zeď
Ano
Vestavěný displej
Ano
Objem prachové nádoby/sáčku
0,6 l
Typ produktu
Vertikální
Barva
Modrá
Typ displeje
LCD
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Výška
675 mm
Hmotnost
2 kg
Šířka
240 mm
Hloubka
323 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Síto
Ano
Turbo režim
Ano
ECO mód
Ano
Typ filtru
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Vysávání
Suché a mokré
Obsah balení
Obsah balení
Hoover
Ergonomie
Funkce mopu
Ano
Jednoduchá aplikace
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Ergonomický design
Ano
Bezkabelový
Ano
Nástěnný držák
Ano
Počet baterií
1
Kartáč na podlahu
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Jednoduché čištění
Ano
LED indikátory
Ano
LED podsvícení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8414234489456 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
