RUČNÍ VYSAVAČ BLACK&DECKER BHHV520JF
Kód: AGDBDEODK0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
2 Ah
Napájecí zdroj
Baterie
Vstupní střídavé napětí
230 V
Doba chodu
15 min
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Vzhled
Barva
Šedá
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Hmotnost a rozměry
Výška
400 mm
Hmotnost
1,2 kg
Šířka
203 mm
Hloubka
165 mm
Výkon
Vysávání
Suché a mokré
Regulace výkonu
Ano
Hlučnost
72 dB
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Montáž vysávací hůlky
Ne
Štěrbinový nástavec
Ano
Návod na použití
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Nabíječka
Ano
Ergonomie
Montovatelné na zeď
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5035048712764 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
