Akumulátorový vertikutátor Dreame Z20
Kód: AGDRMAODK0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
25000 Pa
Doba chodu
90 min
Nabíjecí napětí
34 V
Doba nabíjení baterie (AC)
4 hodiny
Jmenovitý vstupní výkon
715 W
Jmenovité napětí
29,6 V
Kapacita baterie
2850 mAh
Napájecí zdroj
Baterie
Vzhled
Kapacita
0,6 l
Materiál rukojeti
Plastové
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Barva
Černá
Barva rukojeti
Černá
Typ displeje
LCD
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,2 kg
Výkon
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Koberec, Tvrdá podlaha, Laminát, Dlaždice
Systém filtrace
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Mokré stírání
Ne
Míra odstraňování bakterií
99,99%
Automatický režim
Ano
ECO mód
Ano
Typ filtru
HEPA H14
Obsah balení
Obsah balení
Multifunkční kartáč
Ergonomie
Ergonomický úchop
Ano
Kartáč na tvrdé podlahy
Ano
Nástěnný držák
Ne
Kartáč na koberce
Ano
Funkce mopu
Ne
Jednoduché používání
Ano
LED podsvícení
Ano
Bezkabelový
Ano
Ergonomický design
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 6976233677248 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1007 mm |
| Šířka balení: | 381 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
