Akumulátorová sekačka 33 cm Greenworks GD24LM33K4 - 2516107UB - nabíječka + sada akumulátorů 4Ah
Kód: NAKGRWKOS0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální výška řezu
6 cm
Ergonomické ovládání
Ano
Barva
Černá
Řezná šířka
33 cm
Model
Křovinořez
Minimální výška řezu
2 cm
Objem sběrného koše
30 l
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Vlastnosti rukojeti
Sklopný
Sběrný koš na trávu
Ano
Počet nastavitelných výšek
3
Příkon
Kapacita baterie
4 Ah
Napětí baterie
24 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,2 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Počet baterií
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.07 kg |
| EAN: | 6952909074207 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 660 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
