Akpo WK-4 Smart 60 Černá kapota, černé sklo vpředu
Kód: AGDAKPOKA0452
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
106 W
Třída energetické účinnosti
C
Vzhled
Typ ovládání
Mechanické
Výkon topného tělesa
2 W
Barva
Černá
Motor dodáván
Ano
Počet motorů
1
Počet žárovek
2 žárovek
Hmotnost a rozměry
Hloubka
335 mm
Výška (max.)
93 cm
Šířka
598 mm
Výška (min.)
70 cm
Výkon
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
55 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Maximální výkon odsávání
300 m³/h
Tlak vzduchu
172 Pa
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.85 kg |
| EAN: | 5903148237343 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 660 mm |
| Model: | Komínový odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
