AKPO WK-4 Nero Eco 60 černá kapota
Kód: AGDAKPOKA0395
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
100 W
Spotřeba
170 W
Vzhled
Barva
Černá
Model
Nástěnný
Třída energetické účinnosti
C
Základní materiál
Sklo, Ocel
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
2 W
Typ ovládání
Knoflíky
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
2 žárovek
Hmotnost a rozměry
Hloubka
347 mm
Hmotnost včetně balení
9,5 kg
Šířka
600 mm
Průměr odtoku
100 mm
Výška (max.)
92 cm
Výška (min.)
69 cm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Maximální výkon odsávání
320 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Počet rychlostí
3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.75 kg |
| EAN: | 5903148236841 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
