Akpo WK-4 Dandys 60 Komínový odsavač par černý
Kód: AGDAKPOKA0371
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
106 W
Výkon motoru
102 W
Roční spotřeba energie
59 kWh
Třída energetické účinnosti
C
Vzhled
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Počet žárovek
2 žárovek
Model
Nástěnný
Motor dodáván
Ano
Typ žárovky
LED
Typ ovládání
Knoflíky
Výkon topného tělesa
2 W
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
65,5 cm
Výška (max.)
93 cm
Šířka
600 mm
Hloubka
520 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
52 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Počet rychlostí
3
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Maximální výkon odsávání
434 m³/h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 5903148232898 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 615 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
