AKPO WK-4 CUBERA WL BLACK MAT T520 M3 kapota / ČERNÝ HLINÍKOVÝ FILTR
Kód: AGDAKPOKA0510
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
55 kWh
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída energetické účinnosti
C
Vzhled
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Nerezová ocel
Časovač
Ano
Motor dodáván
Ano
Model
Nástěnný
Vestavěný displej
Ne
Typ filtru
Hliník
Umístění výfuku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Šířka
400 mm
Výška (min.)
30 cm
Výška (max.)
80 cm
Výkon
Hlučnost
69 dB
Maximální výkon odsávání
450 m³/h
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Počet žárovek
1 žárovek
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
2,8 W
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1676492
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 5905555322292 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
