AKG Ara - profesionální kondenzátorový mikrofon USB, modro-stříbrný
Kód: MISAGKMIK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
USB
Spotřeba energie
75 mA
Údaje o balení
Výška balení
221 mm
Hloubka balení
182 mm
Šířka balení
114 mm
Hmotnost včetně balení
665 g
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB
Výstup sluchátek
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Modrá
Způsob uchycení
Tabulka
Podporované operační systémy Mac
Ano
Délka kabelu
2 m
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Počítačový podstavec
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Logistická data
Šířka balení
240 mm
Množství na kartonové balení
4 kusů
Délka vnějšího kartonu
380 mm
Výška balení
243 mm
Čistá hmotnost velkoobchodního balení
3,89 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Ovládání hlasitosti
Otočné
Bitová rychlost
24 bit
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
120 dB
Vzorkovací rychlost
96 kHz
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
0,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 9002761048452 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
