AKAI MPK Mini MK4 - MIDI ovladač / ovládací klávesnice, černá
Kód: IKLAKIMID0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Ovládací klávesnice
Příkon
Typ zdroje
USB
Vzhled
Kolečko pitchbend
Ano
Počet knoflíků (enkodérů)
8
Pitch-bend kolečko
Ano
Arpeggiator
Ano
Barva
Červená
Počet padů
8
Klávesnice
Rozhraní zařízení
USB
Počet kláves na klávesnici
25
Klíčový rozsah
10 oktáv
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,05 kg
Šířka
347,4 mm
Výška
45,7 mm
Hloubka
192 mm
Možnosti připojení
Výstup MIDI (5-pinový)
1
Vstupní konektor pro Sustain pedál
¼” / 6,35 mm
Počet portů USB
1
Počet portů USB typu C
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte zařízení mimo dosah tepla a ohně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 694318026809 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 238 mm |
| Šířka balení: | 393 mm |
| Délka balení: | 87 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
