AKAI MPK Mini MK4 - MIDI ovladač / ovládací klávesnice, bílá
Kód: IKLAKIMID0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Ovládací klávesnice
Příkon
Typ zdroje
USB
Vzhled
Počet padů
8
Pitch-bend kolečko
Ano
Arpeggiator
Ano
Počet knoflíků (enkodérů)
8
Kolečko pitchbend
Ano
Barva
Šedá
Klávesnice
Rozhraní zařízení
USB
Počet kláves na klávesnici
25
Klíčový rozsah
10 oktáv
Hmotnost a rozměry
Hloubka
192 mm
Výška
45,7 mm
Hmotnost
1,05 kg
Šířka
347,4 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB
1
Vstupní konektor pro Sustain pedál
¼” / 6,35 mm
Výstup MIDI (5-pinový)
1
Počet portů USB typu C
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt; mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 694318026793 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 238 mm |
| Šířka balení: | 393 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
