Akai MPC One + samostatná pracovní stanice MPC
Kód: IKLAKIMID0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Počet padů
16
Vnitřní paměť
16000 MB
Výška displeje
94 mm
Počet tlačítek
31
Typ LED podsvícení
RGB
Barva
Červená
Typ displeje
LED
Počet bank podložek
8
Kompatibilní procesory
Quad-core ARM®
Počet knoflíků (enkodérů)
4
Šířka displeje
151 mm
Kapacita paměti RAM
2 GB
Dotyková obrazovka
Ano
Podsvícení
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,1 kg
Šířka
272 mm
Hloubka
272 mm
Výška
53 mm
Možnosti připojení
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Výstup MIDI (5-pinový)
1
Vstup MIDI (5-pinový)
1
Výstup TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Vstup TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Výstupy CV/Gate 1/8" (3,5 mm)
4
Napájecí konektor
Napájecí konektor
Výstupní port USB A
1
Slot čtečky paměťových karet
1
Wi-Fi
Ano
Počet portů USB 2.0 typu B
1
Bluetooth
Ano
Rozhraní zařízení
USB-MIDI
Obsah balení
Včetně napájecího adaptéru
Ano
Zahrnutý software
Ano
Napájení
Typ zdroje
DC
Napětí napájecího zdroje
12 V
Proud
3 A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.35 kg |
| EAN: | 694318026083 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
