AKAI MIDIMIX Mixér/Řídicí jednotka DAW USB Černá
Kód: IKLAKIMID0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Řadič MIDI
Příkon
Typ zdroje
USB
Vzhled
Počet tlačítek
16
Vestavěný displej
Ne
Počet knoflíků (270°)
24
Barva
Černá
Počet faderů
8
Počet bank tlačítek
2
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Hmotnost
700 g
Hloubka
201 mm
Šířka
239 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB
1
Konektor(y)
Kensington Lock
Obsah balení
Zahrnutý software
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 694318017555 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 253 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
